Touwtrek competitie West Vlaanderen
Open Westvlaams Kampioenschap 2017

Seizoen 2017
Extra's
Vorige jaren
Contact





Bookmark and Share

home > 2010 > uitslagen > sijsele open beker v vlaanderen

Daguitslagen sijsele open beker v vlaanderen

Scorebord Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg   Wa A B C D E F G H I J K L TOT
A TTV Vandakker 293 520 kg 5 0 3 3 0 0 3 1 0 0 3 0 13
B de stove 295 6 pers 4 3 3 3 3 0 3 3 3 0 3 0 24
C TTV De Berketrekkers 550 kg 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3 0 4
D 't Parochiebladje 105 548 kg 5 0 0 3 0 0 3 0 1 0 3 0 10
E KLoJo's 278 6 pers 3 3 0 1 3 0 0 0 1 0 0 0 8
F Heidevinken 106 546 kg 0 3 3 3 3 3 3 3 3 0 3 0 27
G TTV De Berketrekke297 8 pers 3 0 0 3 0 3 0 1 0 0 1 0 8
H Powerrangers 285 7 pers 7 1 0 3 3 3 0 1 0 0 0 0 11
I TTV Versieck 1 277 6 pers 1 3 0 3 1 1 0 3 3 0 3 0 17
J Holland Tugofwar 286 6 pers 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 0 30
K Fam. Janssens 1 550 kg 2 0 0 0 0 3 0 1 3 0 0 0 7
L Jagersrust Heren 288 547 kg 0 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 33
1 TTV Vandakker 293
de stove 295
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje 105
KLoJo's 278
Heidevinken 106
Jagersrust Heren 288
Fam. Janssens 1
Holland Tugofwar 286
TTV Versieck 1 277
Powerrangers 285
TTV De Berketrekke297
2 Fam. Janssens 1
TTV Vandakker 293
de stove 295
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje 105
KLoJo's 278
Jagersrust Heren 288
Holland Tugofwar 286
TTV Versieck 1 277
Powerrangers 285
TTV De Berketrekke297
Heidevinken 106
3 Holland Tugofwar 286
Fam. Janssens 1
TTV Vandakker 293
de stove 295
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje 105
Jagersrust Heren 288
TTV Versieck 1 277
Powerrangers 285
TTV De Berketrekke297
Heidevinken 106
KLoJo's 278
4 TTV Versieck 1 277
Holland Tugofwar 286
Fam. Janssens 1
TTV Vandakker 293
de stove 295
TTV De Berketrekkers
Jagersrust Heren 288
Powerrangers 285
TTV De Berketrekke297
Heidevinken 106
KLoJo's 278
't Parochiebladje 105
5 Powerrangers 285
TTV Versieck 1 277
Holland Tugofwar 286
Fam. Janssens 1
TTV Vandakker 293
de stove 295
Jagersrust Heren 288
TTV De Berketrekke297
Heidevinken 106
KLoJo's 278
't Parochiebladje 105
TTV De Berketrekkers
6 TTV De Berketrekke297
Powerrangers 285
TTV Versieck 1 277
Holland Tugofwar 286
Fam. Janssens 1
TTV Vandakker 293
Jagersrust Heren 288
Heidevinken 106
KLoJo's 278
't Parochiebladje 105
TTV De Berketrekkers
de stove 295
7 Heidevinken 106
TTV De Berketrekke297
Powerrangers 285
TTV Versieck 1 277
Holland Tugofwar 286
Fam. Janssens 1
Jagersrust Heren 288
KLoJo's 278
't Parochiebladje 105
TTV De Berketrekkers
de stove 295
TTV Vandakker 293
8 KLoJo's 278
Heidevinken 106
TTV De Berketrekke297
Powerrangers 285
TTV Versieck 1 277
Holland Tugofwar 286
Jagersrust Heren 288
't Parochiebladje 105
TTV De Berketrekkers
de stove 295
TTV Vandakker 293
Fam. Janssens 1
9 't Parochiebladje 105
KLoJo's 278
Heidevinken 106
TTV De Berketrekke297
Powerrangers 285
TTV Versieck 1 277
Jagersrust Heren 288
TTV De Berketrekkers
de stove 295
TTV Vandakker 293
Fam. Janssens 1
Holland Tugofwar 286
10 TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje 105
KLoJo's 278
Heidevinken 106
TTV De Berketrekke297
Powerrangers 285
Jagersrust Heren 288
de stove 295
TTV Vandakker 293
Fam. Janssens 1
Holland Tugofwar 286
TTV Versieck 1 277
11 de stove 295
TTV De Berketrekkers
't Parochiebladje 105
KLoJo's 278
Heidevinken 106
TTV De Berketrekke297
Jagersrust Heren 288
TTV Vandakker 293
Fam. Janssens 1
Holland Tugofwar 286
TTV Versieck 1 277
Powerrangers 285

Klassement na (voor)ronden

  1. Jagersrust Heren 288 (33pt)
  2. Holland Tugofwar 286 (30pt)
  3. Heidevinken 106 (27pt)
  4. de stove 295 (24pt)
  5. TTV Versieck 1 277 (17pt)
  6. TTV Vandakker 293 (13pt)
  7. Powerrangers 285 (11pt)
  8. 't Parochiebladje 105 (10pt)
  9. TTV De Berketrekke297 (8pt)
  10. KLoJo's 278 (8pt)
  11. Fam. Janssens 1 (7pt)
  12. TTV De Berketrekkers (4pt)

Scorebord Gevorderde - Recreant

Ploeg   Wa A B C D E F G H I J K TOT
A TTV Versieck 2 g276 7 pers 0 0 3 3 0 0 3 3 0 3 1 16
B KLJ JupilerBoys g273 6 pers 0 3 3 3 1 3 3 3 1 0 3 23
C Versieck 3 r275 8 pers 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 4
D KLJ OostendeHout r279 8 pers 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
E Jagersrust DAMES g289 9 pers 0 3 1 3 3 3 3 3 3 3 3 28
F De Tractorvriende r292 6 pers 0 3 0 3 3 0 3 3 0 0 0 15
G 't zwientje r291 6 pers 0 0 0 3 3 0 0 1 0 0 0 7
H 't Gaperke g274 6 pers 0 0 0 1 3 0 0 1 0 0 0 5
I Electrotrekkers g296 8 pers 0 3 1 3 3 0 3 3 3 0 0 19
J TTC Wieme r298 7 pers 0 0 3 3 3 0 3 3 3 3 0 21
K Jagersrust Jeugd g287 8 pers 0 1 0 3 3 0 3 3 3 3 3 22
1 KLJ JupilerBoys g273
Versieck 3 r275
KLJ OostendeHout r279
Jagersrust DAMES g289
De Tractorvriende r292
Jagersrust Jeugd g287
TTC Wieme r298
Electrotrekkers g296
't Gaperke g274
't zwientje r291
2 TTV Versieck 2 g276
KLJ JupilerBoys g273
Versieck 3 r275
KLJ OostendeHout r279
Jagersrust DAMES g289
TTC Wieme r298
Electrotrekkers g296
't Gaperke g274
't zwientje r291
De Tractorvriende r292
3 Jagersrust Jeugd g287
TTV Versieck 2 g276
KLJ JupilerBoys g273
Versieck 3 r275
KLJ OostendeHout r279
Electrotrekkers g296
't Gaperke g274
't zwientje r291
De Tractorvriende r292
Jagersrust DAMES g289
4 TTC Wieme r298
Jagersrust Jeugd g287
TTV Versieck 2 g276
KLJ JupilerBoys g273
Versieck 3 r275
't Gaperke g274
't zwientje r291
De Tractorvriende r292
Jagersrust DAMES g289
KLJ OostendeHout r279
5 Electrotrekkers g296
TTC Wieme r298
Jagersrust Jeugd g287
TTV Versieck 2 g276
KLJ JupilerBoys g273
't zwientje r291
De Tractorvriende r292
Jagersrust DAMES g289
KLJ OostendeHout r279
Versieck 3 r275
6 't Gaperke g274
Electrotrekkers g296
TTC Wieme r298
Jagersrust Jeugd g287
TTV Versieck 2 g276
De Tractorvriende r292
Jagersrust DAMES g289
KLJ OostendeHout r279
Versieck 3 r275
KLJ JupilerBoys g273
7 't zwientje r291
't Gaperke g274
Electrotrekkers g296
TTC Wieme r298
Jagersrust Jeugd g287
Jagersrust DAMES g289
KLJ OostendeHout r279
Versieck 3 r275
KLJ JupilerBoys g273
TTV Versieck 2 g276
8 De Tractorvriende r292
't zwientje r291
't Gaperke g274
Electrotrekkers g296
TTC Wieme r298
KLJ OostendeHout r279
Versieck 3 r275
KLJ JupilerBoys g273
TTV Versieck 2 g276
Jagersrust Jeugd g287
9 Jagersrust DAMES g289
De Tractorvriende r292
't zwientje r291
't Gaperke g274
Electrotrekkers g296
Versieck 3 r275
KLJ JupilerBoys g273
TTV Versieck 2 g276
Jagersrust Jeugd g287
TTC Wieme r298
10 KLJ OostendeHout r279
Jagersrust DAMES g289
De Tractorvriende r292
't zwientje r291
't Gaperke g274
KLJ JupilerBoys g273
TTV Versieck 2 g276
Jagersrust Jeugd g287
TTC Wieme r298
Electrotrekkers g296
11 Versieck 3 r275
KLJ OostendeHout r279
Jagersrust DAMES g289
De Tractorvriende r292
't zwientje r291
TTV Versieck 2 g276
Jagersrust Jeugd g287
TTC Wieme r298
Electrotrekkers g296
't Gaperke g274

Klassement na (voor)ronden

  1. Jagersrust DAMES g289 (28pt)
  2. KLJ JupilerBoys g273 (23pt)
  3. Jagersrust Jeugd g287 (22pt)
  4. TTC Wieme r298 (21pt)
  5. Electrotrekkers g296 (19pt)
  6. TTV Versieck 2 g276 (16pt)
  7. De Tractorvriende r292 (15pt)
  8. 't zwientje r291 (7pt)
  9. 't Gaperke g274 (5pt)
  10. Versieck 3 r275 (4pt)
  11. KLJ OostendeHout r279 (0pt)

Scorebord Gelegenheidsploegen (max. 3 toer/jaar)

Ploeg   Wa A B C D E F G TOT
A Sportvrienden St.J 282 6 pers 0 3 0 0 0 3 0 6
B Levenslijn Damme 284 8 pers 0 0 0 0 0 3 3 6
C KLJ Moorslede 299 8 pers 0 3 3 0 0 3 3 12
D Feestend Beert 294 8 pers 0 3 3 3 3 3 3 18
E Veehandel Decrick 281 6 pers 0 3 3 3 0 3 3 15
F VOLVO-Boys 290 7 pers 0 0 0 0 0 0 3 3
G Pongpingers Mald 283 8 pers 0 3 0 0 0 0 0 3
1 Levenslijn Damme 284
KLJ Moorslede 299
Feestend Beert 294
Pongpingers Mald 283
VOLVO-Boys 290
Veehandel Decrick 281
2 Sportvrienden St.J 282
Levenslijn Damme 284
KLJ Moorslede 299
VOLVO-Boys 290
Veehandel Decrick 281
Feestend Beert 294
3 Pongpingers Mald 283
Sportvrienden St.J 282
Levenslijn Damme 284
Veehandel Decrick 281
Feestend Beert 294
KLJ Moorslede 299
4 VOLVO-Boys 290
Pongpingers Mald 283
Sportvrienden St.J 282
Feestend Beert 294
KLJ Moorslede 299
Levenslijn Damme 284
5 Veehandel Decrick 281
VOLVO-Boys 290
Pongpingers Mald 283
KLJ Moorslede 299
Levenslijn Damme 284
Sportvrienden St.J 282
6 Feestend Beert 294
Veehandel Decrick 281
VOLVO-Boys 290
Levenslijn Damme 284
Sportvrienden St.J 282
Pongpingers Mald 283
7 KLJ Moorslede 299
Feestend Beert 294
Veehandel Decrick 281
Sportvrienden St.J 282
Pongpingers Mald 283
VOLVO-Boys 290

Klassement na (voor)ronden

  1. Feestend Beert 294 (18pt)
  2. Veehandel Decrick 281 (15pt)
  3. KLJ Moorslede 299 (12pt)
  4. Sportvrienden St.J 282 (6pt)
  5. Levenslijn Damme 284 (6pt)
  6. VOLVO-Boys 290 (3pt)
  7. Pongpingers Mald 283 (3pt)

Extra (finale) wedstrijden

Finale Gelegenheidsploegen Feestend Beert 294
Veehandel Decrick 281
Finale Recreant De Tractorvriende r292
TTC Wieme r298
Finale Gevorderde Jagersrust DAMES g289
KLJ JupilerBoys g273
Finale Getraind Jagersrust Heren 288
Holland Tugofwar 286
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd187.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=187&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be