Touwtrek competitie West Vlaanderen
Open Westvlaams Kampioenschap 2017

Seizoen 2017
Extra's
Vorige jaren
Contact





Bookmark and Share

home > 2008 > uitslagen > sijsele beker van vlaanderen

Daguitslagen sijsele beker van vlaanderen

Scorebord Getraind

Ploeg   Wa A B C D E F G H I J K L TOT
A TTV De Pony's 1 1 1 0 3 0 0 3 3 1 0 0 12
B TTC De Stove 3 1 3 0 3 0 0 3 3 0 0 0 13
C 't Parochiebladje Gev 1 1 0 0 3 0 0 3 0 0 0 0 7
D TTV Jagersrust 1 0 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 33
E Heidevinken 2 Gev 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
F T.T.V. Mertensmannen 2 3 3 3 0 3 0 3 3 3 0 0 21
G Fam. Janssens 550 1 3 3 3 0 3 3 3 3 3 1 0 25
H TTV Versieck Gev 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 3
I TTV Jagersrust 2 Gev 2 0 0 3 0 3 0 0 3 1 0 0 10
J KLJ Ruiselede 2 1 3 3 0 3 0 0 3 1 0 0 14
K Holland TOW 550kg (UK) 1 3 3 3 0 3 3 1 3 3 3 0 25
L Holland TOW (UK) 2 3 3 3 0 3 3 3 3 3 3 3 30
1 TTV De Pony's
TTC De Stove
't Parochiebladje Gev
TTV Jagersrust 1
Heidevinken 2 Gev
T.T.V. Mertensmannen
Holland TOW (UK)
Holland TOW 550kg (UK)
KLJ Ruiselede
TTV Jagersrust 2 Gev
TTV Versieck Gev
Fam. Janssens 550
2 Holland TOW 550kg (UK)
TTV De Pony's
TTC De Stove
't Parochiebladje Gev
TTV Jagersrust 1
Heidevinken 2 Gev
Holland TOW (UK)
KLJ Ruiselede
TTV Jagersrust 2 Gev
TTV Versieck Gev
Fam. Janssens 550
T.T.V. Mertensmannen
3 KLJ Ruiselede
Holland TOW 550kg (UK)
TTV De Pony's
TTC De Stove
't Parochiebladje Gev
TTV Jagersrust 1
Holland TOW (UK)
TTV Jagersrust 2 Gev
TTV Versieck Gev
Fam. Janssens 550
T.T.V. Mertensmannen
Heidevinken 2 Gev
4 TTV Jagersrust 2 Gev
KLJ Ruiselede
Holland TOW 550kg (UK)
TTV De Pony's
TTC De Stove
't Parochiebladje Gev
Holland TOW (UK)
TTV Versieck Gev
Fam. Janssens 550
T.T.V. Mertensmannen
Heidevinken 2 Gev
TTV Jagersrust 1
5 TTV Versieck Gev
TTV Jagersrust 2 Gev
KLJ Ruiselede
Holland TOW 550kg (UK)
TTV De Pony's
TTC De Stove
Holland TOW (UK)
Fam. Janssens 550
T.T.V. Mertensmannen
Heidevinken 2 Gev
TTV Jagersrust 1
't Parochiebladje Gev
6 Fam. Janssens 550
TTV Versieck Gev
TTV Jagersrust 2 Gev
KLJ Ruiselede
Holland TOW 550kg (UK)
TTV De Pony's
Holland TOW (UK)
T.T.V. Mertensmannen
Heidevinken 2 Gev
TTV Jagersrust 1
't Parochiebladje Gev
TTC De Stove
7 T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens 550
TTV Versieck Gev
TTV Jagersrust 2 Gev
KLJ Ruiselede
Holland TOW 550kg (UK)
Holland TOW (UK)
Heidevinken 2 Gev
TTV Jagersrust 1
't Parochiebladje Gev
TTC De Stove
TTV De Pony's
8 Heidevinken 2 Gev
T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens 550
TTV Versieck Gev
TTV Jagersrust 2 Gev
KLJ Ruiselede
Holland TOW (UK)
TTV Jagersrust 1
't Parochiebladje Gev
TTC De Stove
TTV De Pony's
Holland TOW 550kg (UK)
9 TTV Jagersrust 1
Heidevinken 2 Gev
T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens 550
TTV Versieck Gev
TTV Jagersrust 2 Gev
Holland TOW (UK)
't Parochiebladje Gev
TTC De Stove
TTV De Pony's
Holland TOW 550kg (UK)
KLJ Ruiselede
10 't Parochiebladje Gev
TTV Jagersrust 1
Heidevinken 2 Gev
T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens 550
TTV Versieck Gev
Holland TOW (UK)
TTC De Stove
TTV De Pony's
Holland TOW 550kg (UK)
KLJ Ruiselede
TTV Jagersrust 2 Gev
11 TTC De Stove
't Parochiebladje Gev
TTV Jagersrust 1
Heidevinken 2 Gev
T.T.V. Mertensmannen
Fam. Janssens 550
Holland TOW (UK)
TTV De Pony's
Holland TOW 550kg (UK)
KLJ Ruiselede
TTV Jagersrust 2 Gev
TTV Versieck Gev

Klassement na (voor)ronden

  1. TTV Jagersrust 1 (33pt)
  2. Holland TOW (UK) (30pt)
  3. Fam. Janssens 550 (25pt)
  4. Holland TOW 550kg (UK) (25pt)
  5. T.T.V. Mertensmannen (21pt)
  6. KLJ Ruiselede (14pt)
  7. TTC De Stove (13pt)
  8. TTV De Pony's (12pt)
  9. TTV Jagersrust 2 Gev (10pt)
  10. 't Parochiebladje Gev (7pt)
  11. TTV Versieck Gev (3pt)
  12. Heidevinken 2 Gev (0pt)

Scorebord KLJ-Cup

Ploeg   Wa A B C D TOT
A KLJ Sijsele 0 3 3 0 6
B KLJ Oostende-Houtave D 0 0 0 0 0
C KLJ Uitkerke 0 0 3 0 3
D KLJ Meulebeke 2 0 3 3 3 9
1 KLJ Sijsele
KLJ Uitkerke
KLJ Oostende-Houtave D
KLJ Meulebeke 2
2 KLJ Sijsele
KLJ Oostende-Houtave D
KLJ Meulebeke 2
KLJ Uitkerke
3 KLJ Sijsele
KLJ Oostende-Houtave D
KLJ Uitkerke
KLJ Meulebeke 2
4 KLJ Sijsele
KLJ Uitkerke
KLJ Oostende-Houtave D
KLJ Meulebeke 2
5 KLJ Sijsele
KLJ Oostende-Houtave D
KLJ Meulebeke 2
KLJ Uitkerke
6 KLJ Sijsele
KLJ Oostende-Houtave D
KLJ Uitkerke
KLJ Meulebeke 2

Klassement na (voor)ronden

  1. KLJ Meulebeke 2 (9pt)
  2. KLJ Sijsele (6pt)
  3. KLJ Uitkerke (3pt)
  4. KLJ Oostende-Houtave D (0pt)

Scorebord Recreant A

Ploeg   Wa A B C D E F G TOT
A Klein Bilkske 0 3 3 3 3 3 1 16
B TTV Versieck 2 0 0 3 3 3 3 0 12
C KSA Scarphoutstede 0 0 0 0 0 3 0 3
D KPJ Eede 0 0 0 3 1 0 0 4
E De Dorstige trekkers 1 0 0 3 1 3 0 7
F Jeugd Samoerai Aalter 0 0 0 0 3 0 0 3
G KLJ Meulebeke 0 1 3 3 3 3 3 16
1 TTV Versieck 2
KSA Scarphoutstede
KPJ Eede
KLJ Meulebeke
Jeugd Samoerai Aalter
De Dorstige trekkers
2 Klein Bilkske
TTV Versieck 2
KSA Scarphoutstede
Jeugd Samoerai Aalter
De Dorstige trekkers
KPJ Eede
3 KLJ Meulebeke
Klein Bilkske
TTV Versieck 2
De Dorstige trekkers
KPJ Eede
KSA Scarphoutstede
4 Jeugd Samoerai Aalter
KLJ Meulebeke
Klein Bilkske
KPJ Eede
KSA Scarphoutstede
TTV Versieck 2
5 De Dorstige trekkers
Jeugd Samoerai Aalter
KLJ Meulebeke
KSA Scarphoutstede
TTV Versieck 2
Klein Bilkske
6 KPJ Eede
De Dorstige trekkers
Jeugd Samoerai Aalter
TTV Versieck 2
Klein Bilkske
KLJ Meulebeke
7 KSA Scarphoutstede
KPJ Eede
De Dorstige trekkers
Klein Bilkske
KLJ Meulebeke
Jeugd Samoerai Aalter

Klassement na (voor)ronden

  1. KLJ Meulebeke (16pt)
  2. Klein Bilkske (16pt)
  3. TTV Versieck 2 (12pt)
  4. De Dorstige trekkers (7pt)
  5. KPJ Eede (4pt)
  6. KSA Scarphoutstede (3pt)
  7. Jeugd Samoerai Aalter (3pt)

Scorebord Recreanten B

Ploeg   Wa A B C D E F G H TOT
A Samoerai Aalter 0 0 1 0 0 3 0 3 7
B TTC Den Tempel 0 3 3 1 3 3 3 3 19
C chirojongenszwevezele1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
D KLJ Ruiselede 2 0 3 1 3 0 3 3 3 16
E Rexel Lighting Team 0 3 0 3 3 3 3 3 18
F 't Klein Grut 0 0 0 3 0 0 0 0 3
G BOFASPADE 0 3 0 3 0 0 3 3 12
H Centrum Overleie 0 0 0 3 0 0 3 0 6
1 Samoerai Aalter
TTC Den Tempel
chirojongenszwevezele1
KLJ Ruiselede 2
Centrum Overleie
BOFASPADE
't Klein Grut
Rexel Lighting Team
2 BOFASPADE
Samoerai Aalter
TTC Den Tempel
chirojongenszwevezele1
Centrum Overleie
't Klein Grut
Rexel Lighting Team
KLJ Ruiselede 2
3 't Klein Grut
BOFASPADE
Samoerai Aalter
TTC Den Tempel
Centrum Overleie
Rexel Lighting Team
KLJ Ruiselede 2
chirojongenszwevezele1
4 Rexel Lighting Team
't Klein Grut
BOFASPADE
Samoerai Aalter
Centrum Overleie
KLJ Ruiselede 2
chirojongenszwevezele1
TTC Den Tempel
5 KLJ Ruiselede 2
Rexel Lighting Team
't Klein Grut
BOFASPADE
Centrum Overleie
chirojongenszwevezele1
TTC Den Tempel
Samoerai Aalter
6 chirojongenszwevezele1
KLJ Ruiselede 2
Rexel Lighting Team
't Klein Grut
Centrum Overleie
TTC Den Tempel
Samoerai Aalter
BOFASPADE
7 TTC Den Tempel
chirojongenszwevezele1
KLJ Ruiselede 2
Rexel Lighting Team
Centrum Overleie
Samoerai Aalter
BOFASPADE
't Klein Grut

Klassement na (voor)ronden

  1. TTC Den Tempel (19pt)
  2. Rexel Lighting Team (18pt)
  3. KLJ Ruiselede 2 (16pt)
  4. BOFASPADE (12pt)
  5. Samoerai Aalter (7pt)
  6. Centrum Overleie (6pt)
  7. 't Klein Grut (3pt)
  8. chirojongenszwevezele1 (1pt)

Extra (finale) wedstrijden

Halve Fin rec Rexel Lighting Team
KLJ Meulebeke
Halve Fin rec TTC Den Tempel
Klein Bilkske
Kleine finale rec Rexel Lighting Team
TTC Den Tempel
Finale rec KLJ Meulebeke
Klein Bilkske
Finale Getraind TTV Jagersrust 1
Holland TOW (UK)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd98.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=98&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be